Menu

Pokročilé plánování a rozvrhování
pro hutní průmysl

LOGIS Planner je řešení pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby umožňující zvýšit úroveň provozní efektivity a zákaznického servisu.

LOGIS Planner je určen pro podniky v tzv. náročných plánovacích prostředích, které se vyznačují širokým rozsahem plánované výroby, vysokou mírou jedinečnosti, volatility a tak podobně. Potřeba při plánování brát v potaz všechna omezení specifická pro hutní průmysl, efektivně plánovat výrobu v týmu nebo mít možnost provést rozsáhlé úpravy plánovacího systému tak, aby přesně odpovídal potřebám daného podniku – to vše je s plánováním výroby v hutním průmyslu pevně spjato. LOGIS Planner je vybaven revolučními technologiemi, které všechny tyto požadavky splňují. ⇢ Pokročilé plánování pro náročná plánovací prostředí

Konkrétní implementace řešení LOGIS Planner se od sebe přirozeně liší, stejně tak jako se od sebe liší podnik od podniku. V praxi jsou řešení navržena jako kombinace jednotlivých modulů LOGIS Planner, které nejlépe vyhovují potřebám daného podniku.

LOGIS Planner zahrnuje sadu účinných nástrojů pro plánování a rozvrhování výroby, navržených specificky pro potřeby hutního průmyslu – ty umožňují hladký a efektivní chod procesů jako kapacitní plánování, alokace materiálu, rozvrhování odlévání, válcování a tak podobně.

Kontaktovat LOGIS

LOGIS a.s.
U Nového světa 286
74401 Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika

Copyright © 1992-2021 LOGIS a.s. All rights reserved.